piątek, 31 marca 2017

Popołudniowa kawa, czyli kampania dla kawoszy od Streetcom

Już od bardzo dawna jestem zarejestrowana na stronie Streetcom i przez bardzo długi czas żmudnie wypełniałam wszelkie ankiety i w końcu się udało! Jako prawdziwa blogerka uwielbiam testować nowe produkty, pisać co o nich myślę, a tu dodatkowo dostaje jeszcze możliwość przekazania produktów do testów dla moich znajomych, po prostu żyć nie umierać.Udało mi się zakwalifikować do kampanii kawy mielonej Prima, uwielniam sypaną kawę!
Mogłabym ją pić litrami, jednak jak wiadomo kawa, kawie nie równa.KAWA MIELONA PRIMA FINEZJA
Prima Finezja to starannie skomponowana kawa o harmonijnym
smaku i urzekającym aromacie świeżo palonych
ziaren. Za sprawą tradycyjnego procesu
palenia oraz mielenia Prima
Finezja uzyskuje niepowtarzalny,
delikatny smak i pełny aromat,
towarzyszący Polakom już od lat.

W Paczkcę Ambasadora otrzymałam:
• 2 opakowania Primy Finezji 250 g dla Ciebie,
• 12 opakowań Primy Finezji 100 g dla znajomych,
• 2 kubki – idealne na spotkanie z przyjacielem
Jak widzicie już sporo cześć paczki powędrowała w świat, a i jeden z kubków upodobała sobie moja mama i gdy ja robiłam zdjęcia ona siedziała za mną właśnie z tym kubkiem w ręce.
Jestem bardzo ciekawa smaku tej kawy, a że jestem wielkim smakoszem nie łatwo mi dogodzić!
 Moim marzeniem jest porządny ciśnieniowy ekspres i gdy tylko spełnią się inne większe marzenia, przyjdzie czas na ekspres! 
Bardzo polecam Wam stronę Streetcom, czasami można trafić na świetne kampanie, a wypełnianie ankiet nie trwa tak długo, tak więc KLIKAJCIE i rejestrujcie się!
Nic na tym nie tracicie, a możecie dużo zyskać :)
A Wy jakie kawy lubicie najbardziej?
Buziaki
Share:

2 komentarze:

  1. Kawa mielona Prima Finezja to kawa o harmonijnym smaku oraz pięknym zapachu świeżo palonych ziaren. Ma delikatny niepowtarzalny smak. Mamy okazje testować kawę w kampanii marketingu rekomendacji Streetcom #dbamyowspolnechwile Występuje na rynku w różnych opakowaniach: 100g, 250g oraz 500g. Choć można spotkać również opakowania 275g, 550g oraz 750g. Kawa Prima Finezja wraca z powrotem do mojego domu i już w nim zagości na stałe. Bardzo polecam u nas gości już od kilku lat:) Przemo86

    OdpowiedzUsuń
  2. Kawę znam a do zaparzenia dobrej kawy potrzebna jest dobra woda :) U nas w domu mamy filtr na ujęciu wody w kuchni dający smaczną i zdrową wodę - nasza woda podnosi nawet odporność organizmu a jest to woda z filtra redox fitaqua.

    OdpowiedzUsuń